ZŠ a MŠ Brno, nám. 28. října

Zkušenosti:
narušená komunikační schopnost

O škole

Jako moderní brněnská škola nabízíme odborné, profesionální a přátelské prostředí, které přizpůsobujeme potřebám všech žáků bez rozdílu. Samozřejmostí jsou pro nás kvalitně vybavené učebny a pro žáky se speciálními potřebami nabízíme kvalifikované asistenty, jako je speciální pedagog, sociální pracovník, či logoped. Nabízíme také možnost předškolního vzdělávání a zakládáme si na komunikaci s rodiči, pro které máme širokou nabídku akcí. K našim žákům přistupujeme jako k osobnostem, jejichž vývoj podporujeme analýzou vzdělávacích potřeb každého jedince a volbou individuálního plánu a přístupu, který dítě potřebuje. Děti se u nás mohou těšit na kulturní a sportovní akce, spoustu kroužků a dalších mimoškolních aktivit, kde si rozšíří obzory svého zájmu.

Nám. 28. října 22

602 00 Brno

Altmanová Ludmila

info@osmec.cz