Férovka hledá projekťáka

Publikováno 1. 6. 2017 Autor Lea Mentlíková

Máme spoustu práce a už ji v současném osazenstvu nestíháme. Hledáme proto dalšího srdcaře či srdcařku, který chce zlepšit základní školství v České republice.

Chceme, aby všechny děti mohly chodit do školy, kde učitelé přistupují k žákům individuálně, vychovávají nadšené a zvídavé osobnosti s vlastním názorem a do nichž se děti i učitelé těší. A taky na tom pořádně makáme!

O čem pozice je?

Nepotřebuješ být odborník na pedagogiku, ale být projekťák, který umí být akční a dotahuje věci do konce. K tomu budeš mít roli managera týmu a síťovače. Je to zajímavá práce v centru Brna u Lužánek mezi fajn lidma. Další informace jsme ti sepsali do této prezky na Prezi, ale kdyby tě zajímalo ještě něco, tak klidně volej.

P.S.: Loutku na obrázku vyrobily paní učitelky na jedné z Férových škol. Jmenuje se Áňa a učitelky ji používají společně s jejími kamarády k výuce i komunikaci s dětmi. A právě tyto školy my mapujeme, prezentujeme a ukazujeme tak ostatním školám,jak to může vypadat (systému navzdory). A když tyto školy neví, kde začít, jedeme k nim na evaluaci, konzultujeme s nimi jejich rozvojový plán a školíme pedagogický sbor a postupně tak otevíráme dveře změně. 

Zpět na přehled článků