PF 2019

Publikováno 18. 12. 2018 Autor Helena Pravdová

Férový rok 2019 Vám přeje Férová škola

PF 2019

Rok 2019 odpovídá energii čísla 3, které se nejlépe hodí ke studiu, k navazování nových kontaktů, ke tvůrčí činnosti a k cestování. A má být ve znemení seberealizace.

Společně můžeme tuto cestu naplnit našimi novými akreditovanými semináři pro učitele jako je Profesní plán učitele a Inkluzivní škola dnes. V těchto interaktivních a prakticky orientovaných školení vás provedeme situacemi, které vám pomohou ve vaší pedagogické práci.

Věříme v hodnotu učitelské profese a v její poslání. I přes složitosti, které si nyní objevují k tématu inkluze, jsme přesvědčeni, že je stále mnoho kvalitních a motivovaných učitelů, kteří si zaslouží podporu a ocenění. Škola je živý a složitý organismus, který se velmi často mění a je tedy potřeba pracovat s celkem, nejen s jednotlivými pedagogy. Vnímáme klíčovou roli ředitele jako leadera, který zná její potřeby, kvality, udává směr školy a je silnou osobností. Proto pokračujeme v projektu Akademie pro ředitele i v následujícím roce.

Těšíme se na společnou práci ke zlepšení kvality školy,

za tým Férové školy Helena a Barbara

 

 

Zpět na přehled článků