ŠKOLENÍ DVPP

Máme akreditované semináře a informace “Jak na to?” předáváme formou workshopu. Školení vychází z naší filozofie, že jen v bezpečném klimatu školy a tříd se děti mohou naplno rozvíjet. A proto máme školení na téma šikany v kontextu inkluze, pomáháme učitelům nevyhořet, poradními kruhy posilujeme klima nejen ve třídách, ale i ve sborovnách. Řešíme také téma pedagogického rozvoje v rámci profesního plánu a trénujeme komunikační dovednosti.

Nečekejte teorii, jde nám především o to, vám poskytnout praktické návody, jak řešit konkrétní situace. Školení je formou workshopu, takže naše zkušené lektorky pracují s vašimi potřebami. Nabízíme dvě varianty školení:

• naše lektorka může přijet za vámi do školy
  • nebo se můžete zúčastnit jako jednotlivec v rámci našich vypisovaných školení v Brně v Impact Hubu

Všechna školení Férové školy jsou akreditována Ministerstvem školství v rámci systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) jako vzdělávací program MSMT-17655/2015-1-509, MSMT-16498/2016-1-526 a MSMT-29167/2017-1-1148.

Více informací se dozvíte v našem katalogu DVPP (ke stažení).

Aktuální vypsané školení v Brně

JAK HOŘET A NEVYHOŘET:  Strategie prevence syndromu vyhoření (PhDr. Katarína Krahulová)syndrom vyhoření učitel prevence férova škola

Jak budeme pracovat?

• Pro začátek se zasmějeme.
  • Povíme si úskalí pomáhající profese a stresu v práci.
  • Budeme diskutovat, jak je to u Vás ve škole a co potřebujete.
  • Budeme sdílet ve skupině řešení.
  • Vytvoříme si akční plán k prevenci syndromu vyhoření.
  • Reálný čas workshopu bude 4 hodiny s využitím následné konzultace.

Co získáte?

• Informace k tématu stres a syndrom vyhoření v učitelské  profesi.
  • Návod na konkrétní akční kroky a strategii k prevenci, jak nevyhořet.
  • Osvědčení o absolvování akreditovaného DVPP MŠMT.

Co Vás naučíme?

• Jak mapovat stres ve své práci.
  • Jak se naučit plánovat a změnit myšlení na pozitivní a akční přístup.

Proč absolvovat školení s námi?

• Katarína Krahulová se tomuto tématu věnuje již  10 let a v rámci své doktorské práce přenesla tento přístup od Christiny Maslach z USA do podoby monitoringu formou testu MBI. Z této analýzy můžeme následně vycházet a tvořit akčního plánu prevence v oblasti práce, vztahů či hodnot.

Praktické informace

• termín konání: 19.6. v Impact Hubu  Brno (čas ještě bude upřesněn)
  • závazná přihláška (zde) - ještě bude uveřejněna
  • storno podmínky (zde) - ještě budou uveřejněny