LÍBÍ SE VÁM, CO DĚLÁME? POTŘEBUJEME VAŠI PODPORU!

Tesco pomáhá

Férová škola

"V České republice klesá počet dětí, které se těší do školy, učení je baví a měly by radost z objevování. Projekt „Kvalitní škola pro 21. století" pomáhá učitelům na tyto změny reagovat. Plánuje ve školách kroky vedoucí k opravdové změně. Podpořte rozvoj škol ve vašem okolí! Ve školách zapojených do projektu nedochází k pouhému biflování. Důraz je zde kladen na požadavky moderní doby: schopnost učit se novým věcem, umění komunikovat a spolupracovat, dovednost řešit problémy inovativním způsobem."

Podpořit nás aktuálně můžete v Brně v síti Tesco (Dornych - u Zvonařky, Mečová - ve Velkém Špalíčku), kde jsme se probojovali úzkého výběru tří projektů. Stačí nakoupit v Tescu, dostanete za to žetonek a ten vhodíte do příslušného projektu. Sběrná místa jsou dvě, ve vestibulu a v prvním patře. Vítězný projekt pak získá 30 000 Kč, který využijeme na financování našich konzultantů, kteří jezdí do škol a pomáhají jim zvýšit úroveň jejich kvality (fungujeme v rámci celé ČR).

Aktuální počet hlasů se sčítá na webu: www.pomahame.itesco.cz. Hlasovat můžete do 4. dubna 2017.

Nadace VIA

Pokud máte chuť nám přispět finančním darem, můžete využít portál nadace VIA, kde jsme vedeni pod odkazem: https://www.darujme.cz/projekt/1200043. Stejně tak pak funguje i služba PayPal, kde náš profil naleznete na odkaze: www.paypal.me.

Sdílejte

Pomoci nám můžete samozřejmě také nefinančně a to především sdílením. Zvláště pokud jste sami rodiče a chcete zlepšit úroveň kvality vaší školy, kde chodí vaše dítě, sdílejte s vedením školy odkaz na tyto webové stránky. Mohou se zde inspirovat nebo se rovnou přihlásit do programu Férová škola nebo do Akademie pro ředitele.

Za jakoukoliv podporu moc děkujeme!

Tým Férové školy