LÍBÍ SE VÁM, CO DĚLÁME? POTŘEBUJEME VAŠI PODPORU!

Kvalitní vzdělání pro všechny děti

Bez ohledu na zdravotní či sociální handicap má každé dítě v naší zemi právo na kvalitní vzdělání. V českém školství prosazujeme inkluzivní přístup, které vnímá rozdíly mezi dětmi jako jejich bohatství a dokáže jich využít. Pomocí našeho projektu Férová škola oceňujeme a podporujeme školy rozvíjející potenciál každého žáka.

Budeme rádi za jakýkoli finanční dar na naši činnost, č. ú.: 2201635327/2010 (Fiobanka) - darem si můžete snížit váš daňový základ, rádi vám jej vystavíme k daňovému přiznání.

Sdílejte

Pomoci nám můžete samozřejmě také nefinančně a to především sdílením. Zvláště pokud jste sami rodiče a chcete zlepšit úroveň kvality vaší školy, kde chodí vaše dítě, sdílejte s vedením školy odkaz na tyto webové stránky. Mohou se zde inspirovat nebo se rovnou přihlásit do programu Férová škola nebo do Akademie pro ředitele.

Za jakoukoliv podporu moc děkujeme!

Tým Férové školy

have a good number of high- skill rolex knockoff watches.exact https://www.usawatchesreplica.com.