POMÁHÁME ŠKOLÁM V ÚSPĚŠNÉM VZDĚLÁVÁNÍ VŠECH ŽÁKŮ.

Zobrazit více novinek

O projektu

Pomáháme českým základním školám, aby byly přizpůsobené všem potřebám všech dětí. Aby učitelé uměli pracovat s jejich potenciálem a děti chodily do školy rády. Záleží nám na pozitivním klimatu škol a péči o wellbeing dětí i učitelů.

Chceme být pro pedagogy organizací, v níž cítí podporu a obrací se na ni se svými potřebami rozvoje. A pro státní organizace partnerem, který je poradním hlasem pro rozvoj českého školství.

Na našem webu najdete jak odbornou podporu v podobě dokumentů a materiálů (případové studie, karty potřeb), tak mnoho příkladů dobré praxe ve školách z celé České republiky (síť Férových škol).

Pedagogům, asistentům, speciálním pedaogogů nabízíme možnost sdílet své zkušenosti, materiály a kontakty a propagovat svou školu i neformální formou (Férové kavárničky).

Rodičům poskytujeme poradenství a konzultace vč.tipů na kvalitní ověřené školy.

Mapa Férových škol

Certifikát

Jste ředitelka či ředitel základní školy a jsou vám blízké principy individualizovaného vzdělávání? Rozvíjíte všechny děti s ohledem na jejich potřeby? Chcete získat na svoji školu nezávislý pohled zvenčí?

Přihlaste se, projděte evaluací a získejte od nás Certifikát Férová škola = škola pro všechny děti.

Přinášíme vám nástroj, který vám pomůže s autoevaluací vaší mateřské školy a to
zejména v oblasti rovných příležitostí ve vzdělávání, což je jedna z priorit Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2030+. Ozvěte se na helena.pravdova@ferovaskola.cz .

Odborná podpora

Abychom vám, pedagogům i rodičům, se společným vzděláváním rozmanitých dětí co nejvíce pomohli, připravili jsme pro vás přehlednou databázi podpůrných materiálů a odborných dokumentů z Akademie pro ředitele. Vytváříme také praktické nástroje, jako např. Karty potřeb dětí.

Máte-li zajímavé informace k tématu individuálního vzdělávání, sdílejte je s ostatními prostřednictvím našich stránek. Je to jednoduché. Napište nám na email helena.pravdova@ferovaskola.cz nebo zavolejte na: +420 777 842 003.

find the cheap prices on https://www.paneraiwatch.to. there are many different aaa franck muller casablanca replica. very cheap goodfellas vape shop are crafted with top-level case. concentration on the advancement of ultra-thin mechanized sections is usually best swiss vape employment wants. rolex swiss blancpain le brassus carrousel men's watch model 2322-3631-55b replica worked hard on the details. the tasks are the functions involving rolex replika christian dior.

replica watches seiko astron reddit to make sure of her extraordinary good and then great device of one's solution personal life.