ZŠ Deblín

Složení tříd

Vztah k ročidům

O škole

Přátelská škola v krásném přírodním prostředí je zároveň inovativní, moderní a svým žákům má co nabídnout. Škola je výborně technicky vybavena, má keramickou dílnu, školní knihovnu, pro žáky a pedagogy nabízí přístup na internet, stejně jako spoustu volnočasových aktivit a nejrůznějších kroužků. Pořádá také dlouhodobé projekty, na nichž si žáci rozšíří okruh znalostí a dovedností nad rámec školního vzdělávání. U dětí podporuje solidaritu a toleranci, posilování kolektivu a budování sociálních schopností, například ve školní družině. Vychovává je nejen k lásce k ostatním, ale i k přírodě. Prioritami školy jsou neustálé vzdělávání pedagogů a úzká spolupráce s rodiči. U žáků aplikuje individuální přístup, úspěšně pracuje s velmi nadanými žáky a má i dlouhodobou zkušenost se začleňováním žáků se zdravotním omezením. Takto handicapovaným dětem nabízí speciální asistenty, technické vybavení, individuální plán a pravidelnou komunikaci s rodiči.

Deblín 277

664 75 Deblín

Iveta Kosová

reditelka@zs-deblin.cz