ZŠ Regionu Karlovarský venkov

Sadov

Certifikovaná škola Zkušenosti:
mentální postižení tělesné postižení zrakové postižení

Otevřenost školy

Individualizace přístupu k žákům

Klima školy

Složení tříd

Vztah k ročidům

Škola je výjimečná především zcela individuálním přístupem ke všem dětem, svou otevřeností, prostupností a obrovským nasazením celého pedagogického sboru v práci se všemi dětmi (vedení portfolií, profily na jednu stránku, ...). Mimořádně kvalitní spolupráce se zřizovatelem je založena na nadstandardní profesionalitě a ochotě vedení školy.

O škole

Jsme moderní školou – zaměřujeme se na rozvoj žáků v cizích jazycích, podporujeme technické vzdělávání, rozvíjíme u žáků dovednosti v oblasti ICT. Tuto stránku školy vyvažujeme aktivní podporou výtvarné, hudební, tělesné, taneční výchovy a světem práce. Kromě rozvoje komunikace v cizích jazycích a ekologického přemýšlení rozvíjíme individuální nadání žáků a umožňujeme jim poznávání světa kolem nás i světa uvnitř nás. Vytváříme pohodové prostředí zdravého učení a otevřeného partnerství jak mezi žáky a učiteli, tak mezi učiteli a vedením školy. Vzdělávací strategie je otevřená vůči rodičům. Rodiče mají možnost účasti ve výuce a na výchovných a vzdělávacích činnostech organizovaných školou.

Sadov 32

362 32 Sadov

Jitka Topičová

jitka.topicova@skola-kvvenkov.cz