ZŠ Trávníky Otrokovice

Složení tříd

Vztah k ročidům

O škole

Základní škola Trávníky Otrokovice je moderně vedenou školou, která se snaží dostát své filozofii: „Víme, že dobrá škola děti baví, a proto se snažíme být školou, do které chodí děti rády, školou, ve které se nikdo nenudí, a hlavně školou, která žáky dobře připraví do života.“

Na škole funguje Žákovský parlament, stejně jako sdružení rodičů. Základní škola rovněž úzce spolupracuje s mateřskou školou na lehčím začlenění dětí do povinné školní docházky.

Škola je zapojena do mnoha projektů, například Bezpečná škola či Inovací vyučovacích metod ke zkvalitnění výuky.

V roce 2012 byl škole udělen certifikát Férová škola od Ligy lidských práv za její neutuchající snahu o plnou integraci žáků s hendikepem či znevýhodněním.

Hlavní 1160

765 02 Otrokovice

Mgr. Jana Večeřová

vecerova@zsotrtrav.cz