ZŠ Vsetín - Luh

Vsetín

Certifikovaná škola Zkušenosti:
mentální postižení poruchy autistického spektra vývojové poruchy chování

Otevřenost školy

Individualizace přístupu k žákům

Klima školy

Složení tříd

Vztah k ročidům

O škole

Základní škola Vsetín - Luh je školou, kde se spojuje citlivost s rovným přístupem k žákům. Škola je oceněna certifikátem Férová škola od Ligy lidských práv za otevřenost se žákům s psychickým nebo fyzickým hendikepem, poruchami učení, chování, autistického spektra či vadami řeči ale také za její přístup k nadaným dětem.

Škola nabízí široké pole zájmového vyžití žáků pro jejich osobní rozvoj. Je také zapojena do mnohých projektů, mimo již zmíněného projektu Férová škola, se jedná o přeshraniční spolupráci (projekt Blíž k přírodě, blíž k sobě nebo Vzdělání bez hranic) či projekt Zdravá škola (vyhlášený Radou Evropy a Světovou zdravotnickou organizací WHO).

Spolupráce s rodiči a různými organizace je pro Základní školu Vsetín samozřejmostí.

Jasenická 1544

755 01 Vsetín

Ivana Bednáriková

bednarikova.luh@seznam.cz